TANITIM FİLM YAPIM

TANITIM FİLM YAPIM

Anadolu prodüksiyon olarak bugüne kadar 160 den fazla kurumsal firma, kurum ve kuruluşun tanıtım ve reklam film çalışmalarına imza atmış bulunmaktayız. Yaptığımız bu çalışmalar bir çok ulusal tv yayınlanmış olup,firmanın kendi kurumsal çalışmaları arasında bir çok noktaya ulaştırmıştır. Anadolu prodüksiyon 4K (Ultra HD) kameralar, tecrübeli yönetmenler ve başarılı teknik ekibi ile kendini ülkemizde kanıtlamış bir prodüksiyon şirketidir.Bir firma için kendini tanıtma ve ifade etmenin belki de en ekonomik yönü tanıtım filmi hazırlatmaktır. Tanıtım filmleriyle kurumun vizyon ve misyonunu güçlü şekilde ifade edilebilir. Bu çalışma ile firma kimliği, geçmişi, ürünleri, hizmetleri, imalat, üretim, hizmet, hedef kitleye ulaşma süreçlerini, yer, mekan ve kişileriyle birlikte görsel ve sesli anlatımıyla anlaşılırlığınızı güçlendirir. Çekim yapılacak mekanlara göre veya bütçeye göre teknik ekipmanlar, ışık, objektif, oyuncu, vs. değişiklik gösterebilir ama işin en büyük ekipmanı tecrübeli ekibimizdir. Kurgu ise her şeyin toparlandığı yer, malzemenin yemeğe dönüştüğü kısımdır. Logo animasyonu, grafikler, 2 boyutlu veya 3 boyutlu animasyonlar, arşiv görüntüleri ve resimler, illüstrasyonlar, color-correction… Anadolu Produksiyon bu alanda size yardımcı olabilecek verilerini sunar, konsepti belirler, yol haritasını çıkarır.

 

PROFESYONEL SANATÇI KLİP YAPIMLARI

 Anadolu Produksiyon olarak şu ana kadar 23 farklı sanatçının klip çekimlerini yapmış bulunmaktayız. Başta Kral Tv olmak üzere Power Türk ve bir çok uydu televizyonlarında gösterilen bu çalışmalar izleyiciler tarafından tam not almıştır. Çekmiş olduğumuz profesyonel tanıtım film ve sanatçı kliplerinin tamamı Anadolu Produksiyon’un kendisine ait teknik ekipmanları ile çekilmektedir.Dışardan teknik ekipman kiralama ve hizmet satın alınmadığı için Tanıtım filmi talebi olan kurum ve kuruluşlar ile sanatçı klip çekimlerinde  cazip fiyatlar ışığında hizmet verilmektedir.

Anadolu Produksiyon her türlü organizasyon, miting, toplantı, program, düğün vb. etkinliklerin çekimlerini profesyonel olarak çoklu kamera tekniği ve canlı reji sistemiyle  gerçekleştirmektedir. Bölgede ilk ve tek Anadolu Produksiyonda bulunan Jimmy jipekipmanlarıkullanılılarak çok daha geniş açı desteğiyle profesyonel görüntü alınmaktadır.

HELİCAM ÇEKİM SİSTEMLERİ                                                                  

Bünyemizde bulunan 3 adet profesyonel drone desteğiyle havadan fotoğraf ve video çekimleri yapmaktayız. Full stabilize olan dronelerimiz sayesinde havadan aşağıya canlı olarak FULL HD yayın  yapıyoruz.

SANAL STÜDYO – GREENBOX                                                                  

Broadcast sektörünün olmazsa olmazı greenbox stüdyomuzda profesyonel çekimler yapıyoruz. Bölgede ilk ve tek olarak bünyemizde bulunan Greenbox sistemleriyle yapım sektörüne ivme kazandırıyoruz.

ALBÜM YAPIMLARI                                                                                                  

Bünyemizde bulunan profesyonel ses kayıt stüdyomuzda albüm yapmak isteyen sanatçılarımızın  aranje ve mastering hizmetleri ile albüm üretimine uzanan süreci sonuna kadar tamamlıyoruz.

CİHAZ PARKURUMUZ

Sizlerle daha güçlüyüz...Sizler için yenileniyoruz..
1 Adet Blackmagic URSA 4K
1Adet Blackmagic URSA MİNİ 4.6 K
1 Adet Panasonic Hpx 3700
2 Adet Panasonic hpx 500
2 Adet Sony Z7
4 Adet Sony Hvr mc Kamera
1 Adet Panasonic hpx 371 Kamera
12 Metre şaryo
3 Metre Motorlu slider
2 Adet Basson Steadicam
5 Adet Referans Monütor
3 Adet Triangle Jimmy Jip Professional
2 Adet TriangleLite Jimmy Jip
3 Adet Flycam - Havadan canlı yayın
2 Adet 1000 W Arri Işık
2 Adet 2000 W Arri Işık
ANADOLU PRODUKSİYON FİLM YAPIM HİZMETLERİ

0 kez izlendi.